Gıdayı her yerde güvenli ve erişilebilir kılmak

COVID-19 salgını, dünya çapında toplumları etkileyen daha önce benzeri görülmemiş bir olaydır. Hiçbirimiz daha önce şu anda yaşadığımız gibi bir durum yaşamadık. Salgından en çok etkilenen kişileri düşünüyoruz. Bu bağlamda, iyi olanı koruma sözümüzü yerine getirmeye devam edebilmemiz için olağanüstü önlemler alınması gerekiyor.
Kolunun altında futbol topu olan çocuk

Eğer?

herkesin, her yerde güvenli, besleyici gıdaya erişimi vardı. Gıda sistemlerini daha güvenli ve sürdürülebilir hale getirme konusunda üzerimize düşeni yapmaya kararlıyız.

rüzgar türbini

Değer zincirini karbondan arındırma

Dış tedarikten üretime ve kullanım ömrü sonuna kadar değer zincirimizin karbon emisyonlarını azaltma konusunda tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle birlikte çalışıyoruz.

Süt içen kız

Proses Çözümleri

Süt ürünleri, peynir, dondurma, içecekler ve hazır gıdalar için proses çözümleri.

Paketler

Paketleme Çözümleri

Taze ürünler tüketebilmeniz için size kullanıcı kolaylığı, kolay açılma özelliği ve optimum raf ömrü sağlayan, eksiksiz bir karton paketleme yelpazesi sunuyoruz.

Hololens giyen mühendis

Servis Çözümleri

Tetra Pak® Servisleri, operasyonlarınızın kullanım süresi boyunca performansınızı geliştirmek, maliyetleri optimize etmek ve gıda güvenliğini sağlamak konularında size yardımcı olur.

Haberler

Tetra Pak’ın atık yönetimi uygulamalarına Yeşil Nokta’dan ödül

Tetra Pak, “Türkiye Operasyonlarında Atık Yönetimi Uygulamaları Projesi” ile Yeşil Nokta Teşvik Ödülü almaya hak kazandı.

Tetra Pak Gulfood Manufacturing Fuarı’nın Yıldızı Oldu

Tetra Pak, Gul​food Manufacturing Fuarı tarafından “En İyi Stant Ödülü”ne layık görüldü.

Tetra Pak dondurmanın başkentinde dondurma sektöründeki en yeni teknolojileri anlattı

Tetra Pak ve Gaymak Dondurma, dondurma kategorisinde yaşanan teknolojik gelişmeleri paylaşmak üzere dondurmanın merkezi Kahramanmaraş’ta 3 Ekim Çarşamba günü bir etkinlik düzenledi.

EN YENİ VAKALAR VE MAKALELER

VAKA SAYFASI EYLÜL 2021

Büyüyen yoğurt pazarına nasıl girilir?

Bu pazar bilgileri raporuyla, yoğurt kategorisi ve imkanları hakkındaki bazı bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz. Yoğurt gibi birinci sınıf, katma değerli ürünler geliştirmek, bir mandıranın imkanlarını yalnızca sade beyaz süt üretmenin ötesine geçirmenin bir yoludur.
VAKA SAYFASI TEMMUZ 2021

Veriye dayalı bilgiler ve Tetra Pak'ın uzmanlığı aracılığıyla katma değer

Yıllar içinde, müşterilerimizin operasyonlarını iyileştirmelerine yardımcı olmak için ekipmanlarımızı geliştirdik. Artan verimlilik ve daha uzun çalışma süresi sağlayan yeni mekanik çözümler bulduk. Şimdi ise Endüstri 4.0 günlerinde ve zamanlarında dijitalleşme yeni imkanlar sunuyor. Bu nedenle, dondurma üreticilerinin üretim hattı verimliliğini artırmasına imkan veren dijital bir çözüm olan Ice Cream Line Insight®'ı tanıtıyoruz.
VAKA SAYFASI TEMMUZ 2021

Inline karıştırma, bitki bazlı içeceklerde tahmine dayalı çalışmayı ortadan kaldırır

Inline kontinü karıştırma, süt, peynir ve içecek üretiminde yağ, protein ve şekerin standartlaştırılması konusunda devrim niteliğinde olabileceğini zaten göstermiştir. Bitki bazlı içecekler için neden çığır açan bir teknoloji olduğunu düşündüğümüzü burada bulabilirsiniz.